Ольга Мороз
Рейтинг
+168.72
Сила
513.22

Ольга Мороз

o-moroz

avatar
avatar
Тренінги проводяться абсолютно безкоштовно, при умові, що приміщення (при потребі) і дорога (при потребі) погашаються за рахунок учасників. Група повинна складатися з не менше трьох не більше шести чоловік. Тренінг триває 3-5 годин в залежності від глибини розуміння фінансової грамотності учасників і «ширини» задоволення, що передбачає усвідомлення помилок пов«язаних з спілкуванням з грошима.
avatar
Я вважаю, що наші потреби залежать від базового емоційного стану особистості. Це дещо однобоко, але мій досвід говорить, що чим вижчий емоційний стан, тим ближче ми до Господа Бога і процес творчості робить нас Сотворцями, не культурно, але скажу, особистість переживає естетичний оргазм. Як співається в одній пісні: Господь, лиши мені свій афтограф, я похвастаюсь Діснею!
avatar
В мудреця спитали: як зробити так, щоб придурки, ублюдки і уроди перевелись? Він відповів: роздай друзям по пістолету, і вони переведуться самі…
avatar
Я зрозуміла, що ви гот? Якщо помилилась наперед вибаче. В готів є одна спільна риса — в шкалі емоційних тонів вони знаходяться на рівні антагонізму (заперечують все і вся), я цій шкалі присвячу розділ, щоб Ви і такі як Ви зрозуміли свій емоційний стан який нероздільно пов«язаний з поведінкою і потребами. Пройдіть тест Люшера і не заглядайте в дуло зарядженого пістолета — демони не сплять, і чим чорт не шутить!
avatar
Субкультурою, називають вони себе самі і інтернет, насправді ж, в них в них відсутнє сприйняття ролі жінки і мужчини в суспільстві, сім"ї і власному оточенні. В гуглі наберіть «субкультура» і Вам дадуть перелік можливих варіантів…
avatar
Наша система складається з багатьох складових і не тільки з людей, громадян що повиннні поміняти самосвідомість, система складається з законів, економіки, освіти, що формують політику і ідеологію суспільства. Вершиною суспільства, нації є політики, а саме президент та міністри, що є нашою головою. Відсікати цю голову треба вміло, оскільки з«являться бажаючі зайняти таку бажану посаду. А от на рахунок відсікання я з Вами погоджуюсь, ТРЕБА!
avatar
Доня, надіюсь ти і надалі будеш писати свої казочки і вірші. Пам«ятай, ще не тобі їх оцінювати. Щасти в творчості!!!
avatar
Тепер треба прояснити для мене слово «БРАУЗЕР», я ж попереджала що заплутаюсь…
avatar
Все залежить тільки від Вас особисто, лише виберіть стовпчик, який стане приспівом.
avatar
Ну що можна сказати: менше треба думати, а більше соображати.
avatar
Юліє, маки на голові носили вдови або розлучені. А сама техніка Безподобна.
avatar
Клоуни — веселять народ, народ клоунів — злить Царя, верхушкою клоунів є Шут, який знімає маску з Царя. Ми ще дочекаємся що в Шута включиться «чревовіщатель»
avatar
Віталій, мене торкнуло, коли я прочитала заголовок, поясню чому: а Ви не подумали, що такзваний Змій, має лише голову і хвіст, і наразі якщо він Увірує, що хвіст головніший за голову, то після відсічення голови вмирає голова, а в хвоста відростає Три Голови! Міняти треба систему, а не Голову, оскільки відсікають Голову заради злата, яким володіє Змій. Міняти систему, займатись обезголовленням, відсіканням пальців має право тільки достойний, тобто той, що знаходиться вище по ієрархії, а не «ноги».
avatar
Наталіна, ваші вірші схожі на пісню, попросіть когось, хто грає на гітарі або піаніно, щоб написав Вам мелодію. Чудово получиться, я впевнена в цьому. Щасти Вам!!!
avatar
Лариса, вірші, що складаються з трьох рядків такі древні, що сучасні люди вже забули як вони називаються. Може хтось підскаже?
avatar
Перепрошую, в мене прохання до Святослава, можливо Ви, звернетесь до системного адміністратора, оскільки в мене виникла тупа, на мій погляд, проблема: моя дочка завела блог але не знаємо як в нього ввійти, оскільки відкривається моя сторінка, на якій видно, що в неї блог є. Її звати Мороз Вероніка. Я не володію комп«ютером в тому обсязі, в якому хотілось би, і вважаю, що проблема в моїй неосвідченості, щодо користування ним. Мені потібна безпосередня консультація спеціаліста щодо того, як і що працює в данй системі блогів. Залишу свій мобільний 093-047-30-97, оскільки вважаю, що пояснення в письмовій формі заплутають мене ще більше. Дякую за увагу, наперед вдячна.
avatar
Ви, Адам, нирнули в глубину образу (наголос на букві о), і нажаль розбились, зелений колір це забарвлення самця мечоносця, а не досвід яким він оперує. Якщо б Ви читали уважніше, то помітили б, що я акцентувала увагу на мудрості принципів якими користуються такі особини, і підкреслила для таких як Ви, що це комплімент. А щоб доповнити вищесказане наголшую, що Волхв п«ятого уровня Бога Перуна наголосив на об»єднанні сил Перуна, Спасителя і Яхве, і передвіщав катаклізми і соціальні заворушення, що мають відбутися в скорому часі.
avatar
Правильно говорити не Христа а Крестоса, він пройшов через Крестосифікацію
avatar
Я дивилась передачу (американську) про випадки гіперактивності у дітей, і вважаю, що ліками «годують» дітей, які заважають батькам сидіти, наприклад, за компом, читати книжку, і звичайно ж грезыти… Якщо дорослі хочуть політати в облаках, дітей можна підкинути на деякий час дідусеві з бабусею, які мають бути носіями сімейних цінностей, які мають час і бажання тратити свій особистий час на дітей. Я не вважаю, що над дітьми треба «труситися», але в сучасному темпі життя середньостатистичний батько тратить 15 хв в сутки на дитину, тому дитина залишається на одинці зі своїми стресами, звідси і тютюнопаління. Як видно з вищеподаної статті, він або забув, що сам був дитиною, або не любить своїх батьків (причини можуть бути різними, від батьківського гіперконтролю до батьківської прохолодності). А батьком йому, явно, рано бути. Дитину треба любити, поважати думку, розвивати самостійніть, і саме головне — не забувати про своє особисте життя…